مقالستان جهان انديشه جهان شعر جهان داستان
متون کهن
مقالستان
طنز
معرفی و نقد کتاب
انديشه
گفت‌وگو
معرفی نويسنده
شعر فارسی
شعر ترجمه
نقد شعر
داستان فارسی
داستان ترجمه
نقد داستان

ارتباط با خزه:

ارتباط عمومی:   info@khazzeh.com
پذيرش آگهی:   ad@khazzeh.com

تذکر: برای اطلاع از شرايط تبليغات در خزه به آدرس زير مراجعه کنيد:
http://www.khazzeh.com/ad.phpخزه از آثار ارسالی خوانندگان استقبال می‌کند. برای فرستادن آثار خود به خزه لطفن به موارد زیر دقت کنید:

۱ ـ آثار خود را از جمله شعر، مقاله و داستان، به‌صورت فايل ضميمه‌ی word به آدرس اشاره‌شده در بالا (ارتباط عمومی) بفرستيد. از پذيرفتن نوشته‌هايی که به‌صورت فايل ضميمه‌ی word نيستند (مثلن به صورت متن email فرستاده شده‌اند) معذوریم.

۲ ـ در فایل word حاوی آثار حتمن نام و نام خانوادگی کامل (یا اسم مستعاری که با آن می‌خواهید اثرتان منتشر شود)، و آدرس پست الکترونیکی خود را ذکر کنید. نبودن هرکدام از اين دو مورد به‌معنی بررسی نشدن نامه‌ی شما است.
در ضمن حتا اگر بارها پيش از اين از شما آثاری در خزه منتشر شده است، باز هم آدرس پست الکترونيکی خود را در فايل کار تازه‌ی خود قرار دهيد.

۳ ـ نام فايل word را به صورت (نام نويسنده - نام اثر) قرار دهيد.
به عنوان مثال: «hedayat-dash akal.doc». نام فايل ارسالی را با حروف فارسی ننويسيد. هم‌چنين عنوان اثر را به فارسی در داخل فايل word نيز ذکر کنيد (اگر عنوانی دارد).

۴ ـ درصورت تمايل يک بيوگرافی مختصر و عکسی از خود را همراه اثرتان بفرستيد تا از آن‌ها در صفحه‌ی مربوط به نويسنده‌ها استفاده شود. بيوگرافی در فايل word باشد و عکس به‌صورت يک فايل ضميمه‌ی جديد. لطفن عکس خود را در فايل word قرار ندهيد.
در صورت نفرستادن عکس از عکس محوی استفاده خواهد شد که برای تمام نویسندگان بدون عکس در خزه استفاده می‌شود.

۵ ـ اگر تمايل داريد عکس يا طرحی همراه اثرتان منتشر شود، آن را به نامه‌ی خود ضميمه کنيد (خارج از فايل word و به صورت يک فايل جديد) تا در صورت تأييد، از آن استفاده شود.

۶ ـ خزه در ويرايش مقالات (ويرايش ادبی) و ويرايش داستان‌ها (ويرايش دستوری) و همچنین انتخاب عکس يا طرح برای آثار منتشرشده آزاد است.

۷ ـ خزه از پذيرفتن آثاری که پيش از آن در پايگاه‌های ديگر يا مجلات اينترنتی منتشر شده‌اند، معذور است. لطفن آثار تکراری برای خزه نفرستید. (وبلاگ‌ها و سایت‌های شخصی شامل این ممنوعیت نیستند.)

۸ ـ اگر پس از سه هفته به نامه‌ی شما پاسخی داده نشد، پیگیری کنید که آیا نامه به خزه رسیده است یا نه. دقت کنيد که عدم رعايت هر يک از موارد بالا به معنی پاسخ‌ندادن خزه به نامه‌ی شما است.
اگر به‌دلیلی خزه از انتشار اثری معذور باشد با یک جمله‌ی ساده‌ی «از انتشار اثر شما معذوریم» پاسخ داده می‌شود. خزه از نقد کامل آثار ارسالی معذور است و تنها آثاری نقد کامل می‌شوند که برای بخش «کارگاه داستان» فرستاده شده باشند.
زیر چتر شیطان
صورتک‌های تسلیم
پاره‌های ممنوع
خانه به سيلاب